favorite
0
  • -30,5%
  • 30,5%
 Włóczka Drops Baby Merino 26, jasny stary róż
 Włóczka Drops Baby Merino 26, jasny stary róż
 Włóczka Drops Baby Merino 26, jasny stary róż

Włóczka Drops Baby Merino 26, jasny stary róż

12,23 zł
17,60 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 15,82 zł
105954

Włóczki DROPS Baby Merino

100% Wełna

Superwash


Grupa włóczek: A (23 - 26 oczek)
Waga/długość motka: 50 g = ok. 175 metrów
Zalecany rozmiar drutów: 3 mm
Próbka: 10 x 10 cm = 24 o. x 32 rz.
Pielęgnacja: Można prać w pralce, używając programu do tkanin delikatnych w temperaturze 40°C / nie używać środków zmiękczających / suszyć rozłożone na płasko /
Nadaje się do filcowania

Wyprodukowano w UE

dostępny

Pośpiesz się! Tylko 9 szt. w magazynie!
  • Visa
  • MasterCard
  • Twisto
  • imoje

Informacja o sklepie

Informacje o produkcie:

DROPS Baby Merino jest włóczką ze 100% wełny merynosa. Jest bardzo miękka i dobrze oddycha, dlatego świetnie nadaje się na produkty dla dzieci. Specjalna konstrukcja Drops Baby Merino, która składa się z wielu cienkich włókien sprawia, że oczka w wykonanej z niej dzianinie są równe i regularne, a sama włóczka jest bardzo elastyczna. Dlatego jest niezmiernie ważne, aby próbka miała wymiary podane w opisie, w przeciwnym wypadku wyroby mogą się nadmiernie rozciągać. 

Włóczka DROPS Baby Merino jest pozyskiwana ze zwierząt, które żyją na wolności w Ameryce Południowej, w stosunku do których nie stosuje się mulesingu i posiada certyfikat Oeko - Tex Standard 100. Jako wełna superwash może być prana w pralce, zaś odzież z niej wykonana nadaje się do codziennego użytku. Należy jednak zastosować się do instrukcji prania.

Ta włóczka posiada certyfikat Oeko - Tex Standard ®  (certyfikat nr 25.3.0110), Standard 100, Klasa I. Oznacza to, że produkt został skontrolowany i nie zawiera żadnych szkodliwych i niebezpiecznych dla człowieka substancji chemicznych. Klasa I stanowi najwyższy poziom, co oznacza, że produkt może być stosowany dla niemowląt i małych dzieci (od 0 do 3 lat). 

Uwaga! W zależności od ustawień monitora kolor może nieznacznie różnić się od rzeczywistego, tak samo kolory poszczególnych motków mogą nieznacznie różnić się od siebie.

105954
9 Przedmioty

Opis

Kolor dominujący
różowy
Skład
Merino
Zalecany rozmiar drutów
3,0
Przeznaczenie
Dla dzieci

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Włóczka Drops Baby Merino...

17,60 zł 12,23 zł

Zobacz także