Rosarios_4 nowa marka w naszym sklepie

Historia portugalskiej marki Rosarios_4 rozpoczęła się w latach 70-tych XX w. wraz z założeniem farbiarni przędzy. Ale związek z przędzą w rodzinie właścicieli sięga już lat 30-tych, ponieważ przemysł tekstylny był wówczas jednym z najważniejszych w regionie i zarówno założyciel, jak i jego żona, pracowali w fabryce włókienniczej. W ten sposób know-how zgromadzone przez kilka pokoleń zostało połączone z doświadczeniem i wiedzą, co doprowadziło do powstania Rosarios_4.

Innowacyjna kolekcja przędz z włókien naturalnych 

Co mnie przekonało do tej marki, to zaangażowanie Rosarios_4 w przędze z włókien naturalnych. Jest ono częścią polityki i pozycjonowania firmy, która wynika nie tylko z odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przędze wysokiej jakości, ale także z uważnego i świadomego ekologicznie podejścia.

Sztandarową linią produktów jest Ecofriendly Collection, zarejestrowany znak towarowy, która, obejmuje przędze o najbardziej zróżnicowanym składzie: wełnę, bawełnę, len, jedwab, włókno kukurydziane, bambus, białko mleka, trzcinę cukrową i korek - materiał roślinny, którego Portugalia jest największym producentem na świecie. Oprócz przędz z włókien naturalnych, Rosarios_4 opracowała również kolekcję przędz naturalnie barwionych przy użyciu barwników pochodzenia roślinnego lub zwierzęcego.

Nowe produkty w każdym sezonie

Dwa razy w roku Rosarios_4 wprowadza na rynek nowe kolekcje włóczek, tworzone zgodnie z aktualnymi trendami modowymi i dziewiarskimi oraz oczekiwaniami rynku. Możemy podziwiać w ich kolekcjach mnogość surowców, kolorów i zróżnicowanie faktur. 

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December