favorite
2
  • -5,09%
  • 5,09%
 Włóczka DROPS Baby Merino 49, pustynna róża
Włóczka DROPS Baby Merino 49, pustynna róża Włóczka DROPS Baby Merino 49, pustynna róża
Włóczka DROPS Baby Merino 49, pustynna róża Włóczka DROPS Baby Merino 49, pustynna róża
Włóczka DROPS Baby Merino 49, pustynna róża Włóczka DROPS Baby Merino 49, pustynna róża
Włóczka DROPS Baby Merino 49, pustynna róża Włóczka DROPS Baby Merino 49, pustynna róża

Włóczka DROPS Baby Merino 49, pustynna róża

16,70 zł
17,60 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 15,82 zł
105949

Włóczki DROPS Baby Merino

100% Wełna

Superwash


Grupa włóczek: A (23 - 26 oczek)
Waga/długość motka: 50 g = ok. 175 metrów
Zalecany rozmiar drutów: 3 mm
Próbka: 10 x 10 cm = 24 o. x 32 rz.
Pielęgnacja: Można prać w pralce, używając programu do tkanin delikatnych w temperaturze 40°C / nie używać środków zmiękczających / suszyć rozłożone na płasko /
Nadaje się do filcowania

Wyprodukowano w UE

dostępny

Pośpiesz się! Tylko 22 szt. w magazynie!
  • Visa
  • MasterCard
  • Twisto
  • imoje

Informacja o sklepie

Informacje o produkcie:

DROPS Baby Merino jest włóczką ze 100% wełny merynosa. Jest bardzo miękka i dobrze oddycha, dlatego świetnie nadaje się na produkty dla dzieci. Specjalna konstrukcja Drops Baby Merino, która składa się z wielu cienkich włókien sprawia, że oczka w wykonanej z niej dzianinie są równe i regularne, a sama włóczka jest bardzo elastyczna. Dlatego jest niezmiernie ważne, aby próbka miała wymiary podane w opisie, w przeciwnym wypadku wyroby mogą się nadmiernie rozciągać. 

Włóczka DROPS Baby Merino jest pozyskiwana ze zwierząt, które żyją na wolności w Ameryce Południowej, w stosunku do których nie stosuje się mulesingu i posiada certyfikat Oeko - Tex Standard 100. Jako wełna superwash może być prana w pralce, zaś odzież z niej wykonana nadaje się do codziennego użytku. Należy jednak zastosować się do instrukcji prania.

Ta włóczka posiada certyfikat Oeko - Tex Standard ®  (certyfikat nr 25.3.0110), Standard 100, Klasa I. Oznacza to, że produkt został skontrolowany i nie zawiera żadnych szkodliwych i niebezpiecznych dla człowieka substancji chemicznych. Klasa I stanowi najwyższy poziom, co oznacza, że produkt może być stosowany dla niemowląt i małych dzieci (od 0 do 3 lat). 

Uwaga! W zależności od ustawień monitora kolor może nieznacznie różnić się od rzeczywistego, tak samo kolory poszczególnych motków mogą nieznacznie różnić się od siebie.

105949
22 Przedmioty

Opis

Kolor dominujący
różowy
Skład
Wełna Merino
Zalecany rozmiar drutów
3,0
Przeznaczenie
Dla dzieci

Specyficzne kody

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji włóczek DROPS

Szczegółowe zalecenia w zakresie prania i konserwacji dzianin znajdują się na etykietach poszczególnych włóczek oraz w ich kartach kolorów (w zakładce Instrukcja prania). Poniżej przedstawiamy kilka podstawowych zasad odnoszących się do najbardziej popularnych włókien, które pozwolą na utrzymanie dzianin w dobrym stanie.

Ogólne zasady prania i konserwacji:

Prać dzianiny w dużej ilości wody, jeśli to możliwe oddzielnie. Nie namaczać. Prać ciemne kolory oddzielnie. Ciemne kolory zawierają zazwyczaj dużo barwników, dlatego należy się upewnić czy ubranie zostało dobrze wypłukane, tak aby nie zafarbować innych kolorów w ubraniu. Używać detergentów specjalnie przeznaczonych do prania wełny i włókien delikatnych lub o neutralnym PH, bez barwników. Suszyć ubranie rozłożone równo na płasko. Podczas suszenia nie wystawiać na bezpośrednią ekspozycję promieni słonecznych. Pozostawiona do suszenia odzież musi być dobrze odciśnięta. Nie suszyć odzieży rozłożonej na powierzchniach absorbujących wilgoć, np. ręczniki frotté. W obydwu przypadkach ubranie może ulec odbarwieniu lub stracić swoją naturalną elastyczność. Pamiętać, że „ciężkie” ubrania – np. te wykonane ściegiem angielskim czy francuskim – mogą się wyciągnąć podczas noszenia czy w wyniku prania.

Alpaka, moher, jedwab i wełna nieoczyszczona:

Pranie ręczne w temperaturze 30ºC. Przed rozpoczęciem prania całkowicie rozpuścić detergent. Prać delikatnie, nie trzeć i nie szorować! Dokładnie wypłukać.

Bawełna, len i ich mieszanki:

Prać w pralce w temperaturze 40 lub 60ºC w zależności od instrukcji podanej na etykiecie. Pranie w nieodpowiedniej temperaturze może spowodować farbowanie. W takim przypadku uprać ponownie we właściwej temperaturze, zgodnie z oznaczeniem na etykiecie. Zawsze prać we właściwej temperaturze! Nie używać zbyt dużo środków do zmiękczania tkanin. Wybierać program z długim czasem płukania. Bawełna zbiega się podczas prania, dlatego należy zmierzyć ubranie przed praniem, tak aby po praniu nadać mu właściwy kształt. Nie suszyć w suszarce.

Wełna superwash:

Wełna poddana procesowi superwash może być prana w pralce, wybierając program do tkanin delikatnych. Nie używać środków zmiękczających.

Wełna z merynosa:

3 z naszych włóczek z wełny merynosa są poddane procesowi superwash, co oznacza, że stosują się do nich wskazówki podane powyżej. Poza tym jest jeszcze kilka dodatkowych zaleceń, które są niezmiernie istotne w odniesieniu do tych włóczek: Piorąc ubrania wykonane z włóczek DROPS Baby Merino, DROPS Merino Extra Fine i DROPS Big Merino należy przestrzegać instrukcji prania, która znajduje się na etykiecie włóczki lub w jej karcie kolorów. Wełna merynosów może być prana w temperaturze 40ºC, wybieramy program do tkanin delikatnych. Użyj niewielkiej ilości środka do prania wełny (bez enzymów i środków wybielających). NIE stosować środków zmiękczających (włókna staną się zbyt miękkie i robótka może się rozciągnąć). Prać oddzielnie, w dużej ilości wody. NIE moczyć długo w wodzie! NIE zostawiać wilgotnych ubrań w pralce na długi czas! NIE rozwieszać do suszenia, zamiast tego rozłożyć robótkę na płaskiej powierzchni.

Wełna i jedwab:

Poza wełną superwash, w zasadzie odradzamy pranie w pralce, ponieważ nawet program do prania wełny może spowodować zniekształcenie ubrania, a w najgorszym wypadku jego skurczenie. Włóczki mające w składzie jedwab mogą również ulec odbarwieniu. Delikatnie wirować ubranie umieszczając je w poszewce lub zawinąć w ręcznik i odcisnąć. Nie używać suszarki do wełny, ubranie skurczy się! Pranie lub poddanie działaniu pary spowoduje wyrównanie ewentualnych nierówności. Nie prasować i nie składać wilgotnego czy mokrego ubrania. Nie prasować parą odzieży wykonanej ściegiem strukturalnym np. warkoczy. Nie prasować i nie blokować jedwabiu z użyciem pary. Do blokowania parowego używać raczej żelazka parowego. Używając tradycyjnego żelazka należy umieścić wilgotną tkaninę między stopą żelazka a ubraniem. Uwaga! Nie prasować bezpośrednio po ubraniu! Pamiętaj, aby zachować etykiety włóczek – są twoją gwarancją! Do właściwego rozpatrzenia reklamacji potrzebujemy etykiety włóczki oraz ubrania z niej wykonanego.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Włóczka DROPS Baby Merino...

17,60 zł 16,70 zł

Nasz blog

Rękodzieło to dziedzina, która pozwala wykorzystywać różnorodne materiały. Dzięki...

Czytaj więcej

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December
Od niedawna poszerzyliśmy asortyment o włóczki portugalskiej marki Rosarios_4, która...

Czytaj więcej

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December
Włóczki Drops Kid-Silk łączą w sobie moher z jedwabiem. Gwarantuje im to delikatną...

Czytaj więcej

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December

Zobacz także