favorite
2
  • -5,09%
  • 5,09%
 Włóczka DROPS Paris 65, rdza
 Włóczka DROPS Paris 65, rdza
 Włóczka DROPS Paris 65, rdza
 Włóczka DROPS Paris 65, rdza
 Włóczka DROPS Paris 65, rdza

Włóczka DROPS Paris 65, rdza

6,45 zł
6,80 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 6,11 zł
1043165

DROPS Paris

Wesoła i łatwa do pracy bawełna

Materiał: 100% Bawełna
Grupa włóczek: A (16 - 19 oczek) / 15 ply / aran / worsted
Waga/długość motka: 50 g = ok. 75 metrów
Zalecany rozmiar drutów: 5 mm
Próbka: 10 x 10 cm = 17 o. x 22 rz.
Pielęgnacja: Można prać w pralce w temp. 60°C / suszyć rozłożone na płasko /


Wyprodukowano w EU
Pochodzenie surowca: Bawełna z Pakistanu

dostępny

Pośpiesz się! Tylko 24 szt. w magazynie!
  • Visa
  • MasterCard
  • Twisto
  • imoje

Informacja o sklepie

Informacje o produkcie:

DROPS Paris jest przędziona z wielu cienkich włókien czystej bawełny. Włókno to oddycha oraz świetnie oddaje wilgoć, dzięki temu odzież z niej wykonana zarówno chłodzi jak i grzeje. Włóczka ta ma oryginalny, rustykalny wygląd, jest miła i miękka w dotyku. Jest dostępna w dwóch wariantach: unicolor wykonana w 100% z czesankowej bawełny oraz recycled denim, pochodząca w 100% z recyklingu.  Jest bardzo łatwa do pracy, dlatego idealnie nadaje się dla osób początkujących. Można z niej wykonać letnie bluzki i topy, ale też wyroby do domu takie jak np. łapki kuchenne.  Ponieważ nie podrażnia skóry i nie drapie jest doskonała dla wrażliwej skóry dlatego może z powodzeniem być wykorzystywana na wszelkie wyroby dla dzieci, w tym kocyki czy śliniaki niemowlęce. 

Ta włóczka posiada certyfikat Oeko - Tex Standard ®  (certyfikat nr 09.HBG.68250) wydany przez Hohenstein Institute, Standard 100, Klasa I. Oznacza to, że została zbadana na obecność substancji szkodliwych i została uznana za włóczkę bezpieczną pod względem ekologicznym. Klasa I stanowi najwyższy poziom, co oznacza, że produkt może być przeznaczony na artykuły dla dzieci do 3 lat). 

Uwaga! W zależności od ustawień monitora kolor może nieznacznie różnić się od rzeczywistego, tak samo kolory poszczególnych motków mogą nieznacznie różnić się od siebie.

1043165
24 Przedmioty

Opis

Kolor dominujący
brązowy
Skład
Bawełna
Zalecany rozmiar drutów
5,0
Przeznaczenie
Dla dzieci
Topy i bluzki

Specyficzne kody

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji włóczek DROPS

Szczegółowe zalecenia w zakresie prania i konserwacji dzianin znajdują się na etykietach poszczególnych włóczek oraz w ich kartach kolorów (w zakładce Instrukcja prania). Poniżej przedstawiamy kilka podstawowych zasad odnoszących się do najbardziej popularnych włókien, które pozwolą na utrzymanie dzianin w dobrym stanie.

Ogólne zasady prania i konserwacji:

Prać dzianiny w dużej ilości wody, jeśli to możliwe oddzielnie. Nie namaczać. Prać ciemne kolory oddzielnie. Ciemne kolory zawierają zazwyczaj dużo barwników, dlatego należy się upewnić czy ubranie zostało dobrze wypłukane, tak aby nie zafarbować innych kolorów w ubraniu. Używać detergentów specjalnie przeznaczonych do prania wełny i włókien delikatnych lub o neutralnym PH, bez barwników. Suszyć ubranie rozłożone równo na płasko. Podczas suszenia nie wystawiać na bezpośrednią ekspozycję promieni słonecznych. Pozostawiona do suszenia odzież musi być dobrze odciśnięta. Nie suszyć odzieży rozłożonej na powierzchniach absorbujących wilgoć, np. ręczniki frotté. W obydwu przypadkach ubranie może ulec odbarwieniu lub stracić swoją naturalną elastyczność. Pamiętać, że „ciężkie” ubrania – np. te wykonane ściegiem angielskim czy francuskim – mogą się wyciągnąć podczas noszenia czy w wyniku prania.

Alpaka, moher, jedwab i wełna nieoczyszczona:

Pranie ręczne w temperaturze 30ºC. Przed rozpoczęciem prania całkowicie rozpuścić detergent. Prać delikatnie, nie trzeć i nie szorować! Dokładnie wypłukać.

Bawełna, len i ich mieszanki:

Prać w pralce w temperaturze 40 lub 60ºC w zależności od instrukcji podanej na etykiecie. Pranie w nieodpowiedniej temperaturze może spowodować farbowanie. W takim przypadku uprać ponownie we właściwej temperaturze, zgodnie z oznaczeniem na etykiecie. Zawsze prać we właściwej temperaturze! Nie używać zbyt dużo środków do zmiękczania tkanin. Wybierać program z długim czasem płukania. Bawełna zbiega się podczas prania, dlatego należy zmierzyć ubranie przed praniem, tak aby po praniu nadać mu właściwy kształt. Nie suszyć w suszarce.

Wełna superwash:

Wełna poddana procesowi superwash może być prana w pralce, wybierając program do tkanin delikatnych. Nie używać środków zmiękczających.

Wełna z merynosa:

3 z naszych włóczek z wełny merynosa są poddane procesowi superwash, co oznacza, że stosują się do nich wskazówki podane powyżej. Poza tym jest jeszcze kilka dodatkowych zaleceń, które są niezmiernie istotne w odniesieniu do tych włóczek: Piorąc ubrania wykonane z włóczek DROPS Baby Merino, DROPS Merino Extra Fine i DROPS Big Merino należy przestrzegać instrukcji prania, która znajduje się na etykiecie włóczki lub w jej karcie kolorów. Wełna merynosów może być prana w temperaturze 40ºC, wybieramy program do tkanin delikatnych. Użyj niewielkiej ilości środka do prania wełny (bez enzymów i środków wybielających). NIE stosować środków zmiękczających (włókna staną się zbyt miękkie i robótka może się rozciągnąć). Prać oddzielnie, w dużej ilości wody. NIE moczyć długo w wodzie! NIE zostawiać wilgotnych ubrań w pralce na długi czas! NIE rozwieszać do suszenia, zamiast tego rozłożyć robótkę na płaskiej powierzchni.

Wełna i jedwab:

Poza wełną superwash, w zasadzie odradzamy pranie w pralce, ponieważ nawet program do prania wełny może spowodować zniekształcenie ubrania, a w najgorszym wypadku jego skurczenie. Włóczki mające w składzie jedwab mogą również ulec odbarwieniu. Delikatnie wirować ubranie umieszczając je w poszewce lub zawinąć w ręcznik i odcisnąć. Nie używać suszarki do wełny, ubranie skurczy się! Pranie lub poddanie działaniu pary spowoduje wyrównanie ewentualnych nierówności. Nie prasować i nie składać wilgotnego czy mokrego ubrania. Nie prasować parą odzieży wykonanej ściegiem strukturalnym np. warkoczy. Nie prasować i nie blokować jedwabiu z użyciem pary. Do blokowania parowego używać raczej żelazka parowego. Używając tradycyjnego żelazka należy umieścić wilgotną tkaninę między stopą żelazka a ubraniem. Uwaga! Nie prasować bezpośrednio po ubraniu! Pamiętaj, aby zachować etykiety włóczek – są twoją gwarancją! Do właściwego rozpatrzenia reklamacji potrzebujemy etykiety włóczki oraz ubrania z niej wykonanego.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Włóczka DROPS Paris 65, rdza

6,80 zł 6,45 zł

Nasz blog

Rękodzieło to dziedzina, która pozwala wykorzystywać różnorodne materiały. Dzięki...

Czytaj więcej

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December
Od niedawna poszerzyliśmy asortyment o włóczki portugalskiej marki Rosarios_4, która...

Czytaj więcej

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December
Włóczki Drops Kid-Silk łączą w sobie moher z jedwabiem. Gwarantuje im to delikatną...

Czytaj więcej

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December