Sznurki do projektów specjalnych

Sznurki Bobbiny to wyjątkowe produkty charakteryzujące się bogatą gamą kolorystyczną oraz różnorodną grubością splotów. W zależności od przeznaczenia można wykorzystać sznurki o splocie 3, 5 lub 9 mm. Ich wspólną cechą pozostaje doskonała jakość oraz ekologiczny charakter. Sznurki posiadają trwały, bawełniany lub poliestrowy rdzeń, a bawełna, która stanowi dominujący element składu pochodzi z recyklingu.

Z szydełkiem w ręku

Główne zastosowanie takich sznurków to tworzenie przydatnych akcesoriów, takich jak koszyki (do których specjalne bazy posiadamy w naszej ofercie), osłonki na kubki, doniczki, podstawki pod kubki i talerzyki, torebki i torby na zakupy oraz wiele innych projektów. Sznurki mogą być podstawą do szydełkowania i makramy, ale tez można z nimi pracować na drutach np. dziergając podkładki czy bieżnik– można przy nich stosować wiele technik rękodzielniczych.Przyozdabianie tkaniem

Sznurki Bobbiny są uniwersalnym produktem – mogą być użytkowane przez osoby o zaawansowanych umiejętnościach, ale też przez adeptów rękodzieła. W zależności od średnicy projekty mogą być większe, mniejsze, wzbogacone o więcej detali – średnica warunkuje też tempo postępu prac. Należy pamiętać, aby dobierać do średnicy sznurka także kompatybilne z nim szydełko. Wyjątkowe sznurki o grubości 9 mm idealnie sprawdzają się przy większych projektach, jak np. duże kosze na bieliznę czy popularne kosze Mojżesza. Sznurki 3 i 5 mm mogą być podstawą rękodzieła, ale też świetnie sprawdzą się jako uzupełnienie innych projektów – obszycie poduszek, uchwyty do toreb i torebek. Doskonałą zabawą będzie z pewnością łączenie rozmaitych wariantów kolorystycznych.


Ekologiczne i bezpieczne

Warto poznać ofertę naszego sklepu obejmującą liczne rodzaje sznurków – dzięki tym produktom można stworzyć rękodzieło, które znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak i poza nim. Sznurki marki Bobbiny wyróżniają się wysoką jakością, a co za tym idzie, wytrzymałością. Charakteryzuje je również miękkość typowa dla produktów tekstylnych. Sznurki sprzedawane w naszym sklepie mają certyfikat STANDARD 100 OEKO – TEX. Potwierdza to ich bezpieczny charakter, brak szkodliwych substancji, a nawet możliwość stosowania w produktach przeznaczonych do użytkowania przez dzieci do lat 3 i niemowlęta.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December